Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Magdalena Młodożeniec

Magdalena Młodożeniec - dekoratorka wnętrz

Projektant, architekt wnętrz, dekorator wnętrz.

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły w Kielcach, gdzie uzyskałam tytuł dekoratora wnętrz oraz ukończyłam z tytułem licencjata architektury wnętrz Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych, biurowych, wystaw na terenie całej Polski. Każde wnętrze, niezależnie od jego przeznaczenia, stylu traktuje indywidualnie. Staram się przede wszystkim budować harmonie pomiędzy człowiekiem a wnętrzem. Realizując projekty zawsze pragne poznać domowników, ich charaktery, potrzeby, zainteresowania, aby móc stworzyć dla nich indywidualne, niepowtarzalne wnętrze, będące oazą spokoju, bezpieczeństwa i odzwierciedlające ich wnętrze i zapotrzebowania.

Moją pasją są nowoczesne i minimalistyczne wnętrza. W moich projektach pojawiają się również klasyczne aranżacje. Wielkim wyzwaniem, które chętnie podejmuje są projekty, w których łącze współczesny design z klasycznym. W moich projektach często łącze różne elementy, faktury, które różnią się od siebie ( szkło, beton, drewno, metal ). Szczególnie uwielbiam projektować wnętrza dla dzieci, ze względu na możliwość obserwowania rozwoju mojej 2-letniej córeczki, jej potrzeb ruchowych, intelektualnych.

Głównymi aspektami, które wyróżniają moje projekty są: funkcjonalizm, ergonomia, estetyka, nowoczesny design i oryginalność.

email: mloma18@interia.pl

Tęczowa kraina - projekt pokoju dla dziewczynki

Pokój dziecka | Styl: nowoczesny

       

Pokój dla dziewczynki został zaaranżowany tak, aby sprzyjał początkującej uczennicy, a także zabawom dziewczynki z nieograniczoną wyobraźnią i dziewczęcymi ...

Zobacz Cena: 90 zł/m2
tęczowa kraina 00