Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Szoka Design

Szoka Design

Jestem kreatorką i projektantką wnętrz, ale również dyplomowanym wystawiennikiem. Wystawiennictwo to sztuka kreowania - aranżowania przedmiotu w przestrzeni.
Po za byciem projektantem wnętrz mam przyjemność posiadać dyplom z rzeźby i historii sztuki.

Projektuję wnętrza od 13 lat. Zwracam uwagę na detale, wykończenie, harmonię i symetrię zarówno w przestrzeni jak, i przy układaniu np. kafli na podłodze czy ścianach. Każdy element musi mieć swoje miejsce. Dużo uwagi poświęcam oświetleniu wnętrza.

Aranżacja wnętrza dla mnie to sztuka dobierania i proponowanie elementów dostępnych na rynku, które będą współgrały z Państwa poczuciem estetyki. Elementów, które odpowiadały będą Państwa przyzwyczajeniom i sposobowi życia. To również sztuka tworzenia przemyślanej, dobrze wykorzystanej i rozplanowanej przestrzeni. To proces twórczy nie ograniczający się do rozrysowania ścian na kartce lub przy użyciu programów komputerowych do projektowania, składnia elementów, które udostępniło paru producentów mebli i płytek.

Tworzę wnętrza od nowoczesnych po rustykalne, klasyczne czy eklektyczne.
Prywatnie oprócz czerwonej cegły uwielbiam beton, drewno, bardzo dobrej jakości forniry, kamienie. Swoisty eklektyzm - łączenie klasyki z nowoczesnością oraz duchem loftów, surowe materiały, meble z duszą oraz wyjątkowe przedmioty.

W życiu prywatnym: mam ukochaną rodzinę (w tym 2 duże psy), której zawdzięczam "zrozumienie oraz wymuszenie" kompromisu we wnętrzach.
Iwona Szoka.

email: szoka.iwona@onet.eu
www: szoka.pl
telefon: 512 13 98 44

Black&White - projekt łazienki

Łazienka | Styl: nowoczesny

   

Biało-czarna ponadczasowa klasyka z nutką awangardy. Projekt łazienki z bardzo komfortowym prysznicem, miejscem do przechowywania mnóstwa kosmetyków, a wszystko ...

Projektant: Szoka Design
Zobacz Cena: 80 zł/m2
black-and-white-01
Skandynawia - projekt łazienki

Łazienka | Styl: klasyczny

     

Klasyczna łazienka w skandynawskim stylu z nutką europejskiej elegancji. Biel, czerń i złamany grafit tworzą ponadczasowe połączenie. Bardzo komfortowy prysznic ...

Projektant: Szoka Design
Zobacz Cena: 80 zł/m2
Łazienka w stylu skandynawskim