Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

formativ. kasia i michał dutko

formativ. kasia i michał dudko

Formativ jest jedną z pierwszych firm w Trójmieście projektujących wnętrza i czynnie je realizujących. Działa nieprzerwanie od 2003 roku, dzięki czemu może pochwalić się dużym doświadczeniem.

- Naszym celem jest stworzenie wnętrza skrojonego na miarę , wyrażającego indywidualne potrzeby klienta - mówią Kasia i Michał Dudko. -  W tym celu opracowujemy w naszej pracowni szczegółowy projekt wnętrza, aby później móc profesjonalnie i kompleksowo zająć się całym procesem inwestycyjnym.

- Jesteśmy generalnym wykonawcą naszych wnętrz, co oznacza, że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej klientowi. Gwarantujemy, że wspólnie stworzona idea w całości znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości - zapewniają projektanci.

Kontakt z pracownią:

tel.: 586 704 544, 501 402 730, 501 346 515
e-mail: formativ@formativ.pl
www: www.formativ.pl

email: formativ@formativ.pl
www: http://www.formativ.pl
telefon: 586 704 544

Mieszkanie w stylu skandynawskim

Całe wnętrze | Styl: nowoczesny

       

Założeniami projektu było stworzenie nowoczesnej przestrzeni dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci, gdzie każdy członek rodziny czułby się swobodnie ...

Zobacz
Mieszkanie w stylu skandynawskim
Nowoczesne wnętrze na starówce

Całe wnętrze | Styl: nowoczesny

           

Mieszkanie zlokalizowane jest w samym środku gdańskiej starówki. Otoczenie było inspirujące, lecz architekci postanowili, że zamiast nawiązywać do klimatu ...

Zobacz
Nowoczesne wnętrze na starówce