Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

efte studio 01

eftet studio

Powstało jako rozwinięcie mojej prywatnej działalności projektowej podjętej jeszcze w 2000 roku w czasie studiów. Zanim to nastąpiło zbierałem doświadczenie w kilku warszawskich i łódzkich pracowniach architektonicznych, zajmując się zarówno projektami architektoniczno-budowlanymi jak i wnętrzarskimi.

Jak się okazało w projektowaniu wnętrz i designie odnalazłem swój żywioł zawodowy.
Wówczas zawód ten dopiero zaczął zdobywać swoją pozycję, a wielu klientów nie miało świadomości, że dobrze "skrojony", profesjonalny projekt zwiększa, mówiąc brutalnie, użyteczność wnętrza, a nie jest tylko estetycznym kaprysem. Od tego czasu wielokrotnie zmieniały się trendy panujące we wnętrzarstwie, ewoluowały gusta inwestorów, a architekt wnętrz stał się osobą bardzo często niezbędną do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

Zawsze w mojej praktyce celem nadrzędnym projektu było uzyskanie jak najlepszego efektu ergonomicznego i estetycznego.

W swoim dorobku mam wiele projektów z różnych dziedzin przestrzeni wnętrz, tj.: mieszkalnych, biurowych, restauracyjnych, przychodni lekarskich oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Współpracuję z wieloma pracowniami branżowymi, wykonawcami i zakładami produkcyjnymi.

Korzystając z ułatwienia dostępu do projektów wnętrz poprzez internet jakie daje Państwu portal UrządzamyDom.pl przedstawiam swoje propozycje.

Mam nadzieję, że będą one odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Zapraszam do współpracy.

Filip Tarka

email: ft@eftetstudio.pl
www: www.eftetstudio.pl
telefon: 0600504395

Apus - projekt pokoju dla dziecka

Pokój dziecka | Styl: nowoczesny

       

Apus - czyli Rajski Ptak (gwiazdozbiór) - mimo niewielkiej powierzchni stwarza możliwość przemiany wraz z lokatorem. Pokoje dziecięce, z powodu szybkiego rozwoju ...

Projektant: eftet studio
Zobacz Cena: 80 zł/m2
Apus 00