Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Loft - projekt wnętrza

Dodano: 2011-12-23

Projektant: Muka-Studio

loft_01

Cena projektu

100 PLN x m2

- zł

Całościowy projekt przestrzeni loftu jest przeznaczony dla 4 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz pokoje dzieci. Na górze sypialnia rodziców oraz pokój dla gości. Wybrane meble są proste w formie, bez niepotrzebnych ozdób, ale zawsze najwyższej jakości. Mieszkanie przeznaczone jest dla osób nie lubiących na widoku zbędnych przedmiotów, ozdób, przepełnienia wnętrz, ceniących wolną przestrzeń oraz pochowane akcesoria. Taka zabudowa daje wrażenie porządku i ładu.

Całe mieszkanie jest podobne stylistycznie, tylko pokoje dzieci są dostosowane do ich wieku i zainteresowań.
Salon urządzony tak, by cała rodzina mogła zgromadzić się na dużej wygodnej sofie. Poza telewizorem kino domowe. Liczne szafki w salonie mogą ukryć sporą kolekcję płyt i książek. Dzięki ukrytym w szafkach bibelotom pokój sprawia wrażenie uporządkowanego. Bujak w salonie może stać się ulubionym siedziskiem dzieci.

Stół jadalny przygotowany dla 6 osób, aby posiłek z rodziną mogli zjeść także dziadkowie czy znajomi. Wygodne krzesła mają zachęcać do siadania z laptopem czy do odrabiania lekcji, tak by cała rodzina była zgromadzona na jednej otwartej przestrzeni.

* Podana cena jest wyłącznie orientacyjna. Projekt realizowany jest indywidualnie, ostateczny koszt realizacji projektu uzależniony jest od kilku czynników, takich jak docelowa powierzchnia, zakres wykonywanych prac, koszt zastowanych materiałów wykończeniowych i elementów wykorzystanych w projekcie.

Masz pytania? Skontaktuj się znami: 22 257 84 27, kontakt@urzadzamydom.pl