Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Tęczowa kraina - projekt pokoju dla dziewczynki

Dodano: 2011-07-05

Projektant: Magdalena Młodożeniec - dekoratorka wnętrz

tęczowa kraina 00

Cena projektu

90 PLN x m2

- zł

Pokój dla dziewczynki został zaaranżowany tak, aby sprzyjał początkującej uczennicy, a także zabawom dziewczynki z nieograniczoną wyobraźnią i dziewczęcymi marzeniami. Zarówno meble o zaokrąglonych krawędziach z naturalnych materiałów, grzejnik jak i panele podłogowe sprzyjają bezpiecznej zabawie w tym królestwie.

W projekcie wyznaczyłam kilka stref: nocną z łóżkiem, do odpoczynku z wiszącym fotelem, nauki z biurkiem i zabawy z szafkami, półkami i wnękami. Fototapeta 3D pobudza wyobraźnie i rozwija zmysł przestrzenności.

Pokój jest przestronny. Użyta kolorystyka wpływa korzystnie na rozwój małej lokatorki-księżniczki. Kolor różowy pobudza organizm i sprzyja czerpaniu przyjemności z zabawy. Oranż sprzyja pogodnym myślom. Przywraca chęć do życia, zwiększa motywację do działania, podnosi poczucie własnej wartości. Niebieski dodaje lekkości wnętrzu, uspokaja, relaksuje, pobudza do nauki. Zielony wywołuje uczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Pokój został zaprojektowany zgodnie z zainteresowaniami dziewczynki i potrzeb dziecka, aby czuło się w swym pokoju swobodnie, bezpiecznie, przytulnie i mogło rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Ściana przy biurku została pomalowana Farbą Magnetyczną, aby można było przyczepić do niej bez zbędnych taśm i gwoździ wszystkie dzieła dziecka i fotografie.

Istnieje możliwość przystosowania aranżacji, zmiany kolorystyki dla chłopca.

Przedstawiony projekt został wykonany dla pomieszczenia o powierzchni ok 15 m2.

Minimalna powierzchnia dla wykonania tej aranżacji ok 10 m2

Istnieje również możliwość dopasowania projektu do innych (mniejszych lub większych) powierzchni pomieszczeń poprzez wybranie przez Inwestora tylko określonych elementów wyposażenia, mebli przewidzianych w projekcie. Jednocześnie koszt realizacji ulegnie zmianie i może być mniejszy.

Orientacyjny koszt realizacji (panele podłogowe, farby, tapety, tkaniny, grzejnik, karnisz, oświetlenie, meble użyte w projekcie) : ok 14200 zł *

* Podana cena jest wyłącznie orientacyjna. Projekt realizowany jest indywidualnie, ostateczny koszt realizacji projektu uzależniony jest od kilku czynników, takich jak docelowa powierzchnia, zakres wykonywanych prac, koszt zastowanych materiałów wykończeniowych i elementów wykorzystanych w projekcie.

Masz pytania? Skontaktuj się znami: 22 257 84 27, kontakt@urzadzamydom.pl