Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Cena wersji: 1299 zł

PRZYKŁADOWE OPRACOWANIE e-Projekt pokoju dziecinnego Premium

Zamawiając e-Projekt pokoju dziecinnego Premium otrzymujecie Państwo:

Dwa warianty aranżacji i kolorystyki lub zabudowy, przedstawione w postaci rysunków rzutu lub widoku ścian pomieszczenia z rozmieszczeniem mebli - rysunki w skali 1:20.

Po wskazaniu przez Państwa wybranego wariantu aranżacji i kolorystyki, zabudowy opracowujemy widoki ścian - rysunki w skali 1:20.

Po przedstawieniu projektu z widokami ścian, mogą Państwo zgłosić dwie korekty (np. uwagi dotyczące kolorystyki, dekoracji okien, rodzaju tapety); korekta nie obejmuje już zmian w układzie sprzętów.Po każdorazowym zgłoszeniu korekty, na projekt nanoszone są zmiany wg Państwa uwag.

Wszystkie proponowane w projekcie elementy wyposażenia (np. meble, oświetlenie, akcesoria,materiały użyte do dekoracji okna, tapety, rodzaj i kolor proponowanej farby) opisane będą w Specyfikacji Wyposażenia dołączonej do projektu. Projekt zawiera wytyczne dotyczące ewentualnych zmian instalacji: elektrycznej, wentylacji, wod-kan.

Czas realizacji projektu: 5 dni roboczych na przedstawienie dwóch wariantów aranżacji I kolorystyki (od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz po 5 dni roboczych na nanoszenie kolejnych korekt po zgłoszeniu Państwa uwag. W ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia Państwa ostatnich uwag przekazany zostanie gotowy projekt.

Warianty układu

alt

Warianty kolorystyczne

alt

alt

Rzut skala 1:20

alt

Widok skala 1:20

alt

alt


Specyfikacja wyposażenia

alt
alt

Dywan, lampy, naklejki ścienne, border www.kidstown.pl

Zasłony, pościel, kinkiet www.IKEA.pl

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Telefon: 22 257 84 73 Informacja telefoniczna czynna od 9 do 17
Chcesz zostać naszym projektantem? Kliknij i sprawdź