Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Cena wersji: 999 zł

PRZYKŁADOWE OPRACOWANIE e-Projekt kominka Premium

Zamawiając e-Projekt kominka Premium otrzymujecie Państwo:

Dwa warianty zabudowy kominka, przedstawione w postaci rysunków widoków w skali 1:20. Po wskazaniu przez Państwa wybranego wariantu opracowujemy rysunki rzutu i widoki w skali 1:20.

Po przedstawieniu projektu, mogą Państwo zgłosić dwie korekty (np. uwagi dotyczące kolorystyki, rodzaju użytego kamienia); korekta nie obejmuje już zmian w układzie i rodzaju wkładu kominkowego lub paleniska. Po każdorazowym zgłoszeniu korekty, na projekt nanoszone są zmiany wg Państwa uwag.

Wszystkie proponowane w projekcie elementy wyposażenia (np.. rodzaj wkładu kominkowego, akcesoria, materiały użyte do obudowy, rodzaj i kolor proponowanej farby) opisane będą w Specyfikacji Wyposażenia dołączonej do projektu. Projekt zawiera wytyczne dotyczące ewentualnych zmian instalacji: elektrycznej, wentylacji, wod-kan.

Czas realizacji projektu: 5 dni roboczych na przedstawienie dwóch wariantów kominka (od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz po 5 dni roboczych na nanoszenie kolejnych korekt po zgłoszeniu Państwa uwag. W ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia Państwa ostatnich uwag przekazany zostanie gotowy projekt.

Warianty układu:

Wariant 01

alt

Wariant 02

alt

Rzut i widoki skala 1:20

alt

Specyfikacja wyposażenia

alt
alt alt
Kratki kominkowe www.metalstyl.com.pl Wkład kominkowy Spartherm Varia 2LH www.ogniska domowe.pl

Okładzina kamienna Marmur Emerador Granada www.stoneconnection.pl

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Telefon: 22 257 84 73 Informacja telefoniczna czynna od 9 do 17
Chcesz zostać naszym projektantem? Kliknij i sprawdź