Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Cena wersji: 1399 zł

Kuchnia Premium PRZYKŁADOWE OPRACOWANIE

Zamawiając e_projekt kuchni Premium otrzymujecie Państwo:

Dwa warianty aranżacji i kolorystyki, przedstawione w postaci rysunku rzutu pomieszczenia w skali 1:20 z rozmieszczeniem sprzętów kuchennych.

Jeśli układ kuchni uniemożliwia zaprojektowanie więcej niż jednego wariantu aranżacji (lub jeśli chcą Państwo mieć dwa warianty do wyboru, ale bez zmiany istniejącej instalacji hydraulicznej), przedstawiamy dwa warianty jednej aranżacji (różniące się np. stylem frontów kuchennych i charakterem sprzętów).

Po wskazaniu przez Państwa wybranego wariantu aranżacji i kolorystyki, opracowujemy widoki ścian - rysunki w skali 1:20.

Po przedstawieniu projektu z widokami ścian, mogą Państwo zgłosić dwie korekty (np. zmiany w układzie/rodzaju frontów, zmiana rodzaju wykończenia ściany nad blatem); korekta nie obejmuje już zmian w układzie sprzętów.Po każdorazowym zgłoszeniu korekty, na projekt nanoszone są zmiany wg Państwa uwag.

Wszystkie proponowane w projekcie elementy wyposażenia (materiały z jakich ma zostać wykonana zabudowa kuchenna, sprzęty agd, płytki ceramiczne, oświetlenie, akcesoria, rodzaj blatu, rodzaj i kolor proponowanej farby) opisane będą w Specyfikacji Wyposażenia dołączonej do projektu.

Czas realizacji projektu: 5 dni roboczych na przedstawienie dwóch wariantów aranżacji I kolorystyki (od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz po 5 dni roboczych na nanoszenie kolejnych korekt po zgłoszeniu Państwa uwag. W ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia Państwa ostatnich uwag przekazany zostanie gotowy projekt.

Warianty układu

alt

alt

Warianty kolorystyczne

alt alt alt
alt alt alt

Rzut skala 1:20

alt

Widoki skala 1:20

alt

alt

alt

Specyfikacja wyposażenia

Materiały

Elementy

alt FRONTY SZAFEK FORNIR ORZECH AMERYKAŃSKIE MODYFIKOWANY

alt

alt

alt

FRONTY POZOSTAŁE SZAFEK DOLNYCH

MDF LAKIEROWANY PÓŁMAT

DEKORACJA ŚCIENNA SZABLON ARTOFWALL TKANINA PATRICIA IKEA
alt BLATY STARON Standed Dark Nebula

alt

alt

LAMPA AVES NAD WYSPĘ LAMPA KARAMEL NAD STÓŁ

 

KORPUSY SZAFEK LAMINAT W KOLORZE ZBLIŻONYM ODPOWIEDNIO DO KOLORU FRONTU

alt

KRZESŁO SONIA ALMI DECOR

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Telefon: 22 257 84 73 Informacja telefoniczna czynna od 9 do 17
Chcesz zostać naszym projektantem? Kliknij i sprawdź