Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Cena wersji: 1399 zł

PRZYKŁADOWE OPRACOWANIE e-Projekt łazienki Premium

Zamawiając e-Projekt łazienki Premium otrzymujecie Państwo:

Dwa warianty aranżacji i kolorystyki, przedstawione w postaci rysunku rzutu pomieszczenia w skali 1:20 z rozmieszczeniem sprzętów łazienkowych (ze wskazaniem konkretnej ceramiki sanitarnej, armatury i płytek ceramicznych) i palet kolorystycznych.

Jeśli układ łazienki uniemożliwia zaprojektowanie więcej niż jednego wariantu aranżacji (lub jeśli chcą Państwo mieć dwa warianty do wyboru, ale bez zmiany istniejącej instalacji hydraulicznej), przedstawiamy dwa warianty jednej aranżacji (np. ten sam układ ceramiki sanitarnej i armatury ale dwa modele każdego ze sprzętów oraz dwa rodzaje płytek ceramicznych).

Po wskazaniu przez Państwa wybranego wariantu aranżacji i kolorystyki, opracowujemy widoki ścian - rysunki w skali 1:20.

Po przedstawieniu projektu z widokami ścian, mogą Państwo zgłosić dwie korekty (np. zmiany w układzie płytek ceramicznych, zmiana rodzaju oświetlenia; korekta nie obejmuje już zmian w układzie sprzętów, wyboru ceramiki sanitarnej czy wyboru innych płytek ceramicznych).Po każdorazowym zgłoszeniu korekty, na projekt nanoszone są zmiany wg Państwa uwag.

Wszystkie proponowane w e-Projekcie łazienki Premium elementy wyposażenia (np. ceramika sanitarna, płytki ceramiczne, oświetlenie, akcesoria łazienkowe, rodzaj i kolor proponowanej farby) opisane będą w Specyfikacji Wyposażenia dołączonej do projektu. Projekt zawiera wytyczne dotyczące ewentualnych zmian instalacji: elektrycznej, wentylacji, wod-kan.

Czas realizacji projektu: 5 dni roboczych na przedstawienie dwóch wariantów aranżacji I kolorystyki (od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz po 5 dni roboczych na nanoszenie kolejnych korekt po zgłoszeniu Państwa uwag. W ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia Państwa ostatnich uwag przekazany zostanie gotowy projekt.

Warianty układu

Warianty kolorystyczne

Rzut skala 1:20

Widoki skala 1:20

Specyfikacja wyposażenia

Ściany

Elementy

Mozaika ARDEA, Fussion Collection, Rubin Red nr 23, 29x29 cm
Ściany gres, FLOORGRES, CHROMTECH/1.0, Warm/4.0,
XX">30x60 cm

Lampa Big Bundle mleczna, studio INDYGO

Ściany malowane, farba akrylowa odporna na wilgoć - kolor bordo


Podłogi

Podłoga i obudowa wanny, gres FLOORGRES, CHROMTECH/1.0, Warm/4.0, 60x60 cm
Prysznic, gres FLOORGRES, CHROMTECH/1.0, Warm/4.0, 10x10 cm

Meble

Meble- fronty fornirowane - teak
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
Telefon: 22 257 84 73 Informacja telefoniczna czynna od 9 do 17
Chcesz zostać naszym projektantem? Kliknij i sprawdź