Ulubiony kiosk PRZEJRZYJ ONLINE CZERWCOWY NUMER Budujemy Dom ZAMÓW Z PRZESYŁKĄ GRATIS >>

Cena wersji: 1399 zł

Salon Premium PRZYKŁADOWE OPRACOWANIE e-Projektu

Zamawiając e-Projekt salonu Premium otrzymujecie Państwo:

Dwa warianty aranżacji i kolorystyki, przedstawione w postaci rysunku rzutu pomieszczenia w skali 1:20 z rozmieszczeniem mebli.

Po wskazaniu przez Państwa wybranego wariantu aranżacji i kolorystyki, zabudowy, opracowujemy widoki ścian - rysunki w skali 1:20. Także rysunki z wytycznymi do ewentualnych zmian instalacji elektrycznej, co.

 

Po przedstawieniu projektu z widokami ścian, mogą Państwo zgłosić dwie korekty (np. uwagi dotyczące kolorystyki, dekoracji okien, rodzaju tapety); korekta nie obejmuje już zmian w układzie sprzętów. Po każdorazowym zgłoszeniu korekty, na projekt nanoszone są zmiany wg Państwa uwag.

 

Wszystkie proponowane w e_projekcie elementy wyposażenia (np. meble, oświetlenie, akcesoria, materiały użyte do dekoracji okna, tapety, rodzaj i kolor proponowanej farby) opisane będą w Specyfikacji Wyposażenia dołączonej do e-Projektu. Projekt zawiera wytyczne dotyczące ewentualnych zmian instalacji: elektrycznej, wentylacji, wod-kan.

 

Czas realizacji projektu: 5 dni roboczych na przedstawienie dwóch wariantów aranżacji i kolorystyki (od momentu zaksięgowania wpłaty) oraz po 5 dni roboczych na nanoszenie kolejnych korekt po zgłoszeniu Państwa uwag. W ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia Państwa ostatnich uwag przekazany zostanie gotowy projekt.

Rzut skala 1:20

salon1

 

Widok skala 1:20

salon2

Rzut skala 1:20

salon3

Widok skala 1:20

salon4

Rzut skala 1:20

salon5

Rzut skala 1:20

salon6

Widok skala 1:20

salon7

Widok skala 1:20

salon8

Widok skala 1:20

salon9

Salon - propozycja - kolorystyka i elementy

salon13 salon14
lampa stojąca Nowoczesne RAMKO Szampan podłogowa duża, wentylator sufitowy Bendan, lampa z oferty www.planetalamp.pl,
seria mebli LIATORP IKEA, naklejka z białej folii - projekt własny, biblioteka z oferty www.innemeble.pl

 

salon11
salon10
salon12
tkanina TURYN 705-65 z oferty www.dekoria.pl

dywan Aurum z oferty www.superdywany.pl

 

 

salon17 salon lampa i kanapa
lampy ElmarCo Viera i Vela sofa rozkładana i fotel, Monza, Adriana Furniture, poduszki dekoracyjne, Ikea i Adrianna Furniture